نسخه بتا World of Warcraft: Classic در دسترس قرار گرفت

کاور World of Warcraft: Classic

چندی پیش مطلبی در مورد بازنشر World of Warcraft: Vanilla با عنوان جدید Classic منتشر کردیم. به تازگی بلیزارد نسخه بتا بازی را در دسترس کاربرانی قرار داده است که درخواستشان مبنی بر حضور در نسخه Beta بازی (توسط بلیزارد) مورد تایید قرار گرفته است. اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که درخواست دسترسی به نسخه بتا بازی را قبلاً ارسال کرده اید، هم اکنون می توانید وارد حساب کاربری خود از طریق کلاینت Battle.Net شوید – به قسمت مربوط به بازی World of Warcraft از نوار سمت چپ مراجعه کرده و با بررسی منوی بازشو قرارگرفته در زیر ویدیو – از حضور یا عدم حضور خود در نسخه Beta اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که در خواست شما پذیرفته باشد می توانید در منوی بازشو گزینه Beta: WoW Classic را مشاهده نمایید.

کلاینت Battle.net - بررسی دسترسی به نسخه بتا WoW Classic

اگر شما قبلاً درخواستی جهت دسترسی به نسخه بتا ثبت نکرده اید، می توانید از طریق قسمت «Beta Profile Settings Page» با انتخاب گزینه World of Warcraft Classic درخواست خود را ارسال نمایید.

پنل ارسال درخواست دسترسی به نسخه Beta بازی های بلیزارد

همچنین در صورت مخالفت بلیزارد با حضور شما در نسخه بتا، می توانید با مشاهده ویدیو های Twitch مربوط به WoW Classic بر زخم خود مرهمی یابید!

درباره نویسنده: ادمین

ممکن است دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *