(ویدیو) مجموعه انیمیشن های کوتاه Warbringers

کاور و تصویر پس زمینه مجموعه انیمیشن های کوتاه Warbringers

Warbringers عنوان مجموعه ای از پویانمایی (انیمیشن) های کوتاه ساخت کمپانی بلیزارد می باشد که در 16 جولای 2018 به عنوان مقدمه ای بر داستان World of Warcraft: Battle for Azeroth منتشر شد. این مجموعه شامل سه قسمت می باشد که داستان سه شخصیت Jaina Proudmoore، Sylvanas Windrunne و Queen Azshara را در دوران مهم زندگی آنها روایت می کند.

Warbringers – Jaina

جینا در دوران زندگی خود تصمیمات مهمی گرفته است. اما هیچکدام غرامتی همچون تصمیم او در سرپیچی از فرمان پدرش در جنگ علیه هورد ها برایش بدنبال نداشته اند. او در زمان فکر می کرد که پدرش دوچار نفرتی خارج از مرز های عقلانی شده است. او امروز فکر می کند، شاید بهتر بود در گذشته به فرمان پدرش در نبرد علیه هورد تن می داد.

 

Warbringers – Azshara

داستان ملکه Azshara را در زمانی روایت می کند که سرزمین Azeroth وسط Sundering در حال تکه تکه شدن بود و همگان انتظار غرق شدن در دریا هایی را می کشیدند که سر از خشکی ها برون می آوردند. اما آنچه ملکه و الف های Highborne یافتند، چیزی جز بدبختی و سیاهی بود – خوشبختی.

 

 

Warbringers – Sylvanas

داستان غرق شدن رئیس و فرمانده هورد ها Sylvanas: Windrunner را روایت می کند که پیروزی در نبرد را در نابود کردن World Tree و تصرف قلمرو الف های Darnassus می بیند. در این فیلم شاهد پرسش هایی از انگیزه های Sylvanas در نابودی درخت زندگی هستیم که توسط تکاوری در حال مرگ با وی مطرح می گردند. جال تر از آن تذکریست که این تکاور به فرمانده هورد می دهد: «تو خود را در جنگ با خود زندگی قرار داده ای».

 

درباره نویسنده: ادمین

ممکن است دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *